لطفا پیش از اخذ وقت مشاوره، موارد زیر را بخوانید

جلسات مشاوره به شکل تصویری و از طریق پلتفرم Google Meet برگزار میشود. نیازی به نصب هیچ اپلیکیشنی ندارید.

مشاوره عمومی شامل ارزیابی کلی وضعیت شما و انتخاب بهترین مسیر برای ورود به کاناداست. این جلسه به شکل خصوصی انجام میشود. جلسات مشاوره عمومی برای بررسی شرایط یک نفر (و یا یک زوج) خواهد بود و شرایط اشخاص دیگر طی جلسه بررسی نخواهد شد.

مشاوره گروهی/تجاری شامل بررسی شرایط تیم/گروه شما و انتخاب بهترین مسیر برای مهاجرت به کانادا است. این جلسه عمدتا برای کسانی است که قصد دارند از طریق برنامه های تجاری (مانند استارتاپ) و به شکل گروهی برای مهاجرت اقدام نمایند. این جلسه به شکل عمومی و با حضور اعضای گروه/تیم شما انجام میشود.

لطفا توجه داشته باشید که وقتهای مشاوره ساکنین خارج از ایران، تنها باید از طریق این صفحه دریافت شوند. بدیهی است در صورت دریافت وقت مشاوره از طریق سیستم رزرواسیون داخل ایران، وقت مشاوره کنسل شده و وجه پرداختی مسترد نخواهد شد.

دقت نمایید که جلسات مشاوره برای بررسی شرایط شماست. مشاوره ای در مورد تکمیل فرم های مهاجرتی و یا انجام پرونده توسط خودتان و اینکه چه مدارکی در اپلیکیشن مهاجرتی خود به IRCC و یا سازمانهای مرتبط با مهاجرت ارائه دهید، داده نخواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که سوالات کلی همانند هزینه زندگی در کانادا، بهترین شهر برای اقامت و سوالاتی از این دست، در دسته بندی سوالات مشاوره مهاجرت طبقه بندی نمی شوند و به جهت جلوگیری از اتلاف وقت شما، پاسخی به آنها داده نمی شود.

طی جلسه مشاوره هیچ گونه بررسی بر روی پروفایلهای مهاجرتی شما انجام نمیشود.

چنانچه درخواست بررسی نوتهای مهاجرتی خود را دارید، میتوانید مشاوره تخصصی / بررسی نوت مهاجرتی را انتخاب نمایید.

چنانچه تا ۷ روز پس از زمان مشاوره قرارداد خود را با ما ثبت نمایید، مبلغ مشاوره از مبلغ قرارداد شما کسر خواهد شد.

چنانچه نیاز به بررسی مدارک مهاجرتی خود دارید، با ایمیل info@hesamkazemi.com مکاتبه نمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید