معرفی

سازمان مهاجرتی حسام کاظمی در سال 2014 و با نام گروه مهاجرتی Canada Way توسط مهندس سید حسام الدین کاظمی پایه ریزی شد. عمده فعالیت­های این گروه مهاجرتی نگارش دستورالعمل­ های مهاجرتی و تحلیل قوانین و شرایط برنامه­ های مختلف مهاجرتی و اطلاع رسانی در مورد موضوعات مختلف مهاجرتی بود. در طول این سالها Canada Way و شخص مهندس کاظمی صدها پرونده موفق در برنامه های مختلف ورود به کانادا را در رزومه کاری خود ثبت کردند. همچنین این گروه مهاجرتی طی سالهای 2016 تا 2020 فعالیت­های بسیار متنوعی در راستای کمک به هموطنان در راستای کاهش هزینه­ های مرتبط با مهاجرت انجام داد. برای مثال قراردادی که با شرکت DHL به صورت مستقیم بسته شد که طی آن همه افرادی که قصد داشتند تا مدارک تحصیلی خود را به کانادا ارسال کنند، درصورت معرفی از طرف Canada Way از تخفیف بیش از 35 درصدی ارسال مرسوله پستی برخوردار می­شدند.

دستورالعمل سیستم مهاجرتی اکسپرس انتری که توسط مهندس کاظمی و در 5 ویرایش نوشته و ویراستاری شد، معتبرترین و شناخته شده ترین دستورالعمل این سیستم مهاجرتی در بین تمام دستورالعمل­های موجود در مارکت است.

گروه مهاجرتی Canada Way از اواخر سال 2020 تغییر نام داده و با نام سازمان مهاجرتی حسام کاظمی وارد فاز جدیدی از فعالیت­های مهاجرتی خود شد. این سازمان در کانادا با نام رسمی Hesam Kazemi Immigration Inc ثبت شده و مجوزهای لازم را در راستای فعالیت­های قانونی مهاجرتی خود از سازمان­های مربوطه اخذ کرده است.

مهندس سید حسام الدین کاظمی – مدیر سازمان مهاجرتی حسام کاظمی – فارغ ­التحصیل رشته مهاجرت از CDI College تورنتو و عضو رسمی کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا CICC (و یا ICCRC سابق) میباشد.

مجوزها و گواهینامه ها

لایسنس رسمی مشاوره مهاجرت از سازمان CICC

این مجوز از سوی سازمان College of Immigration and Citizenship Consultants و یا به اختصار CICC (و یا ICCRC سابق) صادر میشود. این سازمان تنها نهادی است که از طرف دولت کانادا مجوز نظارت بر فعالیتهای مشاورین مهاجرت را دارد. طبق قوانین دولت کانادا تمام مشاورینی که در قبال دریافت پول مجاز به ارائه مشاوره های مهاجرتی و انجام پرونده های مهاجرتی هستند، باید در این سازمان رجیستر شده باشند و همچنین عضو فعال باشند.

سید حسام الدین کاظمی، عضو رسمی کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا CICC (و یا ICCRC سابق) با کد R707216 است.

برای چک کردن عضویت اعضای این سازمان بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

دیپلمای رسمی مشاوره مهاجرت از CDI College