بررسی بیش از ۱۴۰۰۰ اپلیکیشن CEC در ماه

اخبار اختصاصی
بدون دیدگاه
برچسب ها : , , , ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

اطلاعات جدید از سازمان مهاجرت، پناهندگی و امور شهروندی کانادا IRCC نشان می دهد که این سازمان در حال اولویت بندی برنامه های زیر مجموعه سیستم اکسپرس انتری است.

پایگاه اطلاع رسانی CIC News اطلاعاتی را از IRCC به دست آورده است که نشان می دهد برنامه CEC (تجربه کار کانادایی) در حدود 85 درصد سهم تمام برنامه های سیستم اکسپرس انتری نهایی شده در سال جاری را به خود اختصاص داده است. بین ژانویه و اکتبر 2021، IRCC برای 108860 متقاضی تجربه کار کانادایی COPR صادر کرد. این دپارتمان تعداد 12514 COPR نیز برای نامزدهای PNP صادر کرده است (حدود 10 درصد از کل COPRهای صادر شده برای متقاضیان اکسپرس انتری در سال جاری).

گروهی که بیشترین تأثیر منفی را داشته اند، نامزدهای FSWP هستند. این برنامه امسال تنها 6795 COPR دریافت کرده است. این یعنی تنها 5 درصد از کل COPRهای صادر شده برای داوطلبان اکسپرس انتری در سال جاری مربوط به شاخه FSWP بوده است، تقریباً 9 برابر کمتر از آنچه قبل از همه گیری COVID بود.

IRCC سال 2021 را با کندی آغاز کرد؛ چرا که تا ماه می در حال نهایی کردن بین 7000 تا 10000 درخواست اکسپرس انتری بود. در ماه جون، این تعداد تقریباً دو برابر شد و IRCC سرعت بالایی در پردازش درخواست اکسپرس انتری در نیمه دوم سال جاری داشت. نامزدهای CEC تا حد زیادی بیشترین بهره را از افزایش ظرفیت پردازش بردند. IRCC همچنین تعداد درخواست های PNP را که در حال نهایی کردن است افزایش داده، اما هنوز به سطحی که در ژانویه به پایان رسانده بود نرسیده است. اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهند که IRCC منابع خود را به سمت پردازش هر چه بیشتر برنامه‌ CEC و به منظور تحقق هدف 401000 مهاجر جدید هدایت کرده است.

IRCC در مسیر رسیدن به هدف مهاجرتی خود در سال 2021 است. نزدیک به 314000 مقیم دائمی جدید تا اکتبر وارد کانادا شده اند. در ماه های اخیر این تعداد بیش از 45000 نفر در ماه بوده است.

در نمودار و جدول زیر میتوانید اطلاعات مربوط به تعداد اپلیکیشنهای بررسی شده از ابتدای سال 2021 تاکنون را ببینید.

مطالب مرتبط