تغییرات مهم و مثبت در استارتاپ ویزا

اخبار فدرال
بدون دیدگاه
برچسب ها : , ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

با اعلام وزیر مهاجرت کانادا، تغییرات بسیار مهم و مثبتی در برنامه استارتاپ ویزا به وجود آمد. یکی از مراحل بسیار جذاب در برنامه استارتاپ ویزا دریافت اجازه کار برای اعضای اصلی تیم میباشد. با اعلام وزیر مهاجرت، در بخش صدور اجازه کار تغییرات بسیار مهمی داده شده است که تا حد زیادی جذابیتهای این برنامه مهاجرتی را بیشتر میکند.

تغییرات برنامه استارتاپ چیست؟
  1. سهمیه پذیرش برنامه استارتاپ به سه برابر افزایش پیدا میکند.
  2. از این به بعد متقاضیان میتوانند برای دریافت اجازه کار ۳ ساله اقدام کنند. تا پیش از این اجازه کار این برنامه ۱ ساله صادر میشد و متقاضیان مجبور بودند تا هر ساله آن را تمدید کنند.
  3. از این پس متقاضیان میتوانند درخواست صدور مجوز کار آزاد برای این برنامه بدهند. پیش از این نوع اجازه کار برنامه استارتاپ از نوع اجازه کار بسته بود و متقاضیان مجبور بودند فقط بر روی استارتاپ خود کار کنند. اما از این پس میتوانند برای هر کارفرمای کانادایی کار کنند.
  4. از این پس همه اعضای تیم استارتاپ میتوانند برای دریافت اجازه کار درخواست دهند. پیش از این تنها اعضای اصلی (Essential Member) ها میتوانستند برای دریافت اجازه کار درخواست دهند.
  5. بررسی درخواستهای اقامت دائم و اجازه کارهای تیمهایی که طرح آنها موفق به دریافت تعهد سرمایه گذاری شده است، در اولویت قرار میگیرد. همچنین از این پس همه تیمها موظف هستند تا در صورت عدم دریافت سرمایه از سازمانهای کانادایی، مبلغ مورد نیاز برای راه اندازی پروژه ها را به شکل تمکن مالی به اداره مهاجرت نشان دهند.

مطالب مرتبط