تخصیص امتیاز کامل به تحصیلات از راه دور

اخبار فدرال
بدون دیدگاه
برچسب ها : , ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

سازمان مهاجرت، پناهندگی و امور شهروندی کانادا IRCC به آن دسته از داوطلبان مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری که تحصیلات کانادایی حتی به شکل کاملا آنلاین و خارج از کانادا دارند توصیه کرد که تا تاریخ ۲ آگوست پروفایلهای خود را آپدیت کنند تا بتوانند از امتیاز کامل تحصیل در کانادا بهره مند شوند.

به طور معمول اگر شخصی بیش از ۵۰ درصد از یک دوره آموزشی را از راه دور تکمیل کند، امتیازی بابت تحصیل خود برای مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری کسب نمیکند. اما به لطف به‌روزرسانی جدید IRCC، داوطلبان اکسپرس انتری اکنون واجد شرایط دریافت امتیاز کامل تحصیل در کانادا برای تحصیلاتی هستند که بین مارچ ۲۰۲۰ و آگوست ۲۰۲۲ و به شکل آنلاین تکمیل شده‌اند.

وبسایت IRCC عنوان کرد که این اقدام جدید برای کسانی اعمال می‌شود که مدرک، دیپلم یا یک Certificate کانادایی را به‌صورت آنلاین و در طول دوره زمانی واجد شرایط بودن (مارچ ۲۰۲۰ و آگوست ۲۰۲۲) دریافت کرده‌اند. در نتیجه امتیاز کامل تحصیلات در سیستم اکسپرس انتری به شکل موقت و به داوطلبانی که شرایط فوق را دارند اعطا خواهد شد؛ حتی اگر تمام طول دوره تحصیلات شرایط زیر را داشته باشد:

  1. به شکل آموزش از راه دور بوده باشد
  2. در خارج از کانادا تکمیل شده باشد و یا
  3. به شکل پاره وقت تکمیل شده باشد

 

مطالب مرتبط