شروع مجدد انتخابهای FSW و CEC از جولای

اخبار اختصاصی, اخبار فدرال
بدون دیدگاه
برچسب ها : , , , , , , ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

شان فریزر، وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرد که ارسال دعوت نامه های سیستم اکسپرس انتری برای برنامه های FSWP و CEC از «اوایل جولای» از سر گرفته می شود.

وزیر مهاجرت طی یک سخنرانی در مورد برنامه های سازمان مهاجرت توضیح داد. مهمترین بخش های صحبت های ایشان به شرح زیر می باشد:

  1. ارسال دعوت نامه اکسپرس انتری برای برنامه های FSWP، CEC و FSTP از اوایل جولای از سر گرفته می شود.
  2. اکثریت قریب به اتفاق اپلیکیشنهای جدید اکسپرس انتری در زمان استاندارد شش ماهه پردازش خواهند شد. طبق تایملاین IRCC، زمان‌های پردازش اپلیکیشنهای قدیمی اکسپرس انتری از هفت ماه تا بیش از 20 ماه متغیر است.
  3. افرادی که دارای PGWP منقضی بین ژانویه و دسامبر 2022 هستند، از تابستان امسال واجد شرایط یک مجوز کار آزاد اضافی تا سقف 18 ماه خواهند بود. جزئیات بیشتر در هفته های آینده ارائه خواهد شد. IRCC خاطرنشان می کند که حدود ۹۵۰۰۰ اجازه کار پس از تحصیل در سال 2022 منقضی می شود و تخمین می زند که 50000 دارنده PGWP می توانند از این مجوز کار آزاد جدید بهره مند شوند.
  4. متقاضیان دیگر الزامی به ماندن در کانادا در تمام مدت رسیدگی به درخواست خود ندارند.
  5. متقاضیانی که برای اقامت دائم اپلای کرده اند و همچنین برای دریافت Open work Permit نیز درخواست داده اند، می‌توانند مجوزهای کاری را دریافت کنند که تا پایان سال 2024 معتبر است.
  6. برای حمایت از خانواده ها، اعضای اصلی خانواده ها که در اپلیکیشن اقامت دائم قید شده اند و در حال حاضر خارج از کانادا هستند، واجد شرایط دریافت مجوز کار آزاد خود خواهند بود.

 

مطالب مرتبط