بهترین پاسیوهای Rooftop تورنتو

مقالات
بدون دیدگاه
برچسب ها : , , ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

یکی از لذت بخش ترین تفریحات ساکنین کانادا و به خصوص تورنتو، صرف غذا به همراه اعضای خانواده و دوستان در پاسیوهای Rooftop میباشد. از آنجایی که به فصل بهار و تابستان نزدیک میشویم تصمیم گرفتیم تا برخی از بهترین پاسیوهای Rooftop شهر تورنتو را معرفی کنیم.

The One Eighty

این پاسیو-رستوران یکی از معروفترین پاسیوها در تورنتو میباشد و در طبقه 51 برج Manulife Centre واقع شده است. در این پاسیو میتوانید نمای بی نظیری از شهر تورنتو را ببینید.

Kasa Moto

یکی از معروفترین پاسیوها که غذای ژاپنی سرو میکند. این پاسیو در خیابان Yorkville Ave واقع شده و علاوه بر ژاپنی ها، پذیرای بسیاری دیگر از ملیت ها نیز میباشد.

Lavelle

این پاسیو را حتما باید ببینید. منظره بی نظیر از تورنتو به همراه محیط جذاب که حتما از بودن در آن لذت میبرید. این پاسیو در خیابان King St. W واقع شده است.

Kost

یکی از بهترین و در عین حال گرانترین پاسیوهای تورنتو با نمایی فوق العاده از CN Tower و دریاچه آنتاریو . اگر میخواهید پول خوبی برای یک شام دو نفره خرج کنید این پاسیو انتخاب مناسبی است.

The Roof at SOCO

یک پاسیو برای لحظات به یاد ماندنی آخر هفته با دوستان. این پاسیو در خیابان Lower Simcoe St واقع شده است و لحظات دلنشینی برای شما به وجود می آورد.

Terroni Yonge & Price

اگر طرفدار غذاهای ایتالیایی هستید، این پاسیو برای شماست. لذت چشیدن طعم غذاهای بی نظیر ایتالیایی به همراه نمایی زیبا از شهر و محیطی زیبا را در این پاسیو تجربه کنید.

مطالب مرتبط