کار کردن در کانادا در هنگام تحصیل

مقالات
بدون دیدگاه

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

کار کردن در کانادا در هنگام تحصیل

اگر به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا حضور دارید حق کار کردن در هنگام تحصیل را دارید. البته قوانینی بر این مورد حاکم است که در اینجا مورد بررسی قرار می گیرد.

توجه کنید که شما تنها در هنگامی می توانید شروع به کار کنید که برنامه تحصیلی شما آغاز شده باشد. پس پیش از آغاز برنامه تحصیلی به هیچ عنوان مجاز به شروع به کار نیستید. همچنین اگر در حال گذراندن دوره زبان به عنوان پیش نیازی برای دوره اصلی خود هستید مجاز به کار کردن نیستید.

در زمانی که به عنوان دانشجوی تمام وقت در کانادا مشغول به تحصیل هستید، مجاز هستید که هفته‌ای حداکثر ۲۰ ساعت (خارج از محیط دانشگاه) کار کنید. دقت نمایید شما مجاز هستید که برای هر کارفرمایی کار کنید. همچنین مجاز هستید که به هر میزانی که خواستید در محیط دانشگاه کار کنید.

چنانچه دوره تحصیل شما کمتر از ۶ ماه باشد، مجاز به کار کردن نیستید. همچنین اگر به دلایلی برای یک ترم مرخصی گرفته اید (تحصیل نمیکنید) مجاز به کار نیستید.

اما در زمان تعطیلات رسمی دانشگاه (برای مثال تعطیلات تابستان)، مجاز هستید که به صورت تمام وقت کار کنید. شرط این بخش این است که پیش از تعطیلات و پس از آن دانشجوی تمام وقت باشید.

مطالب مرتبط