بهترین مشاغل در کانادا برای دانشجویان

مقالات
بدون دیدگاه
برچسب ها : , , , ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید 

یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان بین المللی در کانادا، داشتن کار پاره وقت است. داشتن یک کار مناسب باعث میشود تا دانشجویان بتوانند مقداری از هزینه های زندگی خود را تامین کنند. البته کار دانشجویی باید از لحاظ زمانی منعطف باشد تا تعادل بین درس و زندگی برقرار شود. در اینجا سعی میکنیم برخی از کارهایی که دانشجویان علاقه زیادی به آن دارند را معرفی کنیم.

دستیار معلم

بسیاری از مدارس و اساتید دانشگاه ها برای پیشبرد اهداف تحصیلی خود، دستیار استخدام میکنند. این کار یکی از بهترین کارها برای دانشجویان بین المللی است. میانگین دستمزد این شغل 15/65 دلار در هر ساعت میباشد.

متصدی بار

یکی از مشاغل بسیار پر درخواست در بین دانشجویان بین المللی! دلیل آن هم منعطف بودن ساعت کار و تعادل بین درس و کار است. میانگین دستمزد این شغل 11 دلار در هر ساعت میباشد. همچنین دانشجویان تا 200 دلار در روز هم انعام دریافت میکنند!

راننده Uber

منعطف بودن ساعت کاری و همچنین تعامل زیاد با اشخاص دیگر در طول روز و کمک به بهبود سطح زبان از جمله دلایل انتخاب این شغل از طرف دانشجویان میباشد. میانگین دستمزد این شغل 20 دلار در هر ساعت میباشد.

معلم خصوصی

برای کسانی که علاقه به امور آموزشی دارند گزینه بسیار مناسبی است. میتوانید هنرهای خود را به بقیه بیاموزید! از ریاضیات و فیزیک گرفته تا موسیقی و … میانگین دستمزد این شغل 18 دلار در هر ساعت میباشد.

فریلنسر

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید کار دلخواه خود را انجام دهید. از طراحی وبسایت گرفته تا کارهای گرافیکی و یا تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی! میانگین دستمزد این شغل 25/60 دلار در هر ساعت میباشد.

پرستار بچه

اگر عاشق بچه ها هستید، این کار ایده آل شماست. بسیاری از والدین به دنبال پرستارهای نیمه وقت برای فرزندانشان هستند. میانگین دستمزد این شغل 15 دلار در هر ساعت میباشد.

فروشنده

اگر در صحبت با اشخاص دیگر و متقاعد کردن آنها در خرید کالا و یا خدمات توانایی های خوبی دارید، میتوانید به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه استخدام شوید. میانگین دستمزد این شغل 20 دلار در هر ساعت میباشد.

باریستا

بسیاری از دانشجویان عاشق کار در کافی شاپ ها هستند. دلیل آن هم محیط بسیار صمیمانه و همچنین منعطف بودن ساعت کاری است. میانگین دستمزد این شغل 12 دلار در هر ساعت میباشد.

مترجم

چنانچه مسلط به 2، 3 و یا حتی 4 زبان هستید، این کار برای شما مناسب است. بسیاری از شرکت ها به دنبال این ویژگی ها هستند. میانگین دستمزد این شغل 21 دلار در هر ساعت میباشد.

مطالب مرتبط